Proč jsme vůbec tady?!

4. listopadu 2013 v 20:41 | Ch. B. Fearless
Měla jsem nutkání sem dát All I want for Christmas, nebo Mistletoe, popř. Shake Up Christmas, ale nakonec to skončilo takhle. Tuhle skupinu miluju.

Ahoj :)
Jak jste se měli?
Já fajn, o víkendu jsme stěhovali a další den jeli do ikey, kde jsme toho sice nějak moc nekoupili, nákup stál asi pět set korun, s tím že jsme koupili šatní stojan, rámečky, táta nutně potřeboval šlehač a ještě jsme tuším vzali nějaké prapírové krabice, ale už mám další plány jak to zařídím.
Mám vybrané i nějaké dekorace, ale rozhodla jsem se, že ty nebudu kupovat dokud nebudu mít všechen nábytek.
Možná někdy přidám nějaké fotky, ale ty nafotím až bude dobré světlo a budu mít uklizeno, a protože jsem něco přebírala, tak teď zrovna úplně uklizeno nemám.
Rámeček jsem jeden potřebovala, a do toho druhého jsem už včera něco nakreslila. Je to sice dost vánoční, ale mě se to líbí, a pomalu už se připravuju na Vánoce. Sice ne nijak viditelně, ale připravuju.

Další věc kterou jsem chtěla zmínit je, že nevím jak to teď bude s blogem. Nechci skončit, to ne.
Ale teď bude moje aktivita možná ještě lepší než předtím. Lepší, ne větší. Přiznávám se, dřív jsem jako první po příchodu domů zapínala počítač, a pak jsem na něm byla až do večera, ale moc produktivní to vážně nebylo. Vlaastně jsem skoro nikdy nic nenapsala. Zato teď jdu na počítač jen pokudje hodně nových videí nebo článků, nebo když si chci s někým psát, nebo chci psát článek a vím o čem. Myslím že jeden článek za měsíc bude uřčitě, myslím že bych mohla v pohodě dávat jeden článek během dvou týdnů.

Další věc je hodně v souvislosti s názvem článku.
O tom, proč jsme my, lidé, na Zemi, by se dalo uvažovat dlouho, a asi bychom stejně na nic nepřišli, ale spousta lidí se asi zamýšlí nad tím, proč jsou vůbec tady, že je nikdo nemá rád, nebo že jsou jen na obtíž.
Jenže každý z nás je tu z nějakého důvodu. Každý máme nějaké to poslání. Nemusí to být nic jako záchrana světa, přece jen každé poslání má své výhody i své nevýhody, takže jsou na tom všechna vlastně úplně stejně.
Jde o to, že někdy máte prostě pocit, že váš život je o ničem. Že se vám rozpadá pod rukama.
Já vždycky zastávám názor, že pokud chcete aby váš život byl jiný, lepší, tak ho změňte. Cokoliv v životě chcete, tak za tím běžte, bojujte pro to, něco kvůli tomu dělejte. Prosím, hlavně neskončete s názorem, že to je stejně jedno, že život nemá cenu a že je to všechno na nic. To je asi to nejhořší, co můžete udělat, když pominu sebevraždu.

Mějte se krásně, mám vás moc ráda :)
Ch. B. Fearless
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Matryoshka | Web | 8. listopadu 2013 v 19:32 | Reagovat

*me gusta*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama