Září 2013

+ Film: After Life

21. září 2013 v 11:57 | Tris |  Filmy + Seriály
Jsem nachlazená, takže jsem v pátek nešla do školy; což skončilo tím, že jsem hledala v naší 'krabičče' (nějaká elektronická krabička připojená k TV, která je plné filmů) něco, na co bych se mohla dívat. After Life mě zaujalo už podle názvu. Když jsem si to našla na csfd.cz zaujalo mě to ještě víc, většinou se totiž nenechám odradit nízkým hodnocením. Já jsem dost nenáročný divák. :D
Jedna z mnoha 'krabiček' se sice běhěm filmu vypnula, takže jsem ji musela zapnout, a najít si tu část u které jsem skončila, ale to byla jen opravdu malá komplikace. Navíc jsem pak pokračovala sledováním Mr. Popper's Penguins, což hodlám dokoukat dnes večer, takže v blízké době bude článek i o tomto filmu. Ale teď už konečně k After Life.

/Po životě/
Kdo se na After Life chce podívat, a nechce si nechat zkazit překvapení, tak podle mě je to skvělý film, pokud vám tady nevadí sem tam trochu krve a pár nožů... Každopádně je to film svým způsobem dost k zamyšlení, a mě dal opravdu hodně. Takže pokud chcete návod na život, prosím, tady je.
A kdo si chce přečíst můj názor i za cenu toho, že pokud by se na After Life chtěl podívat tak bude mít po překvapení, ten ať pokračuje ve čtení.